ثبت شرکت :

دی بی ای ، نام مستعار و نام ساختگی به عنوان مرجع نام گذاری قانونی شرکت استفاده می شوند.

به صورت پیش فرض نام شرکت ، نام شخص یا سازمان موسس آن شرکت می باشد. اگر شما مالک منحصر به فرد شرکت باشید ،نام قانونی شرکت نام کامل شما خواهد بود . گرچه اگر تجارت به صورت شراکتی باشد ، نام شرکت ،نام توافقی در قرار داد و یا نام خانوادگی شرکا خواهد بود .نام قانونی نامی است که برای شرکتهای با مسئولیت محدود در دولت ایالت ثبت میشود .

 

 

 

نام قانونی شرکت شما پیش نیاز تمامی اسناد قانونی است.فرم ها شامل فرم های تعیین هویت مالیاتی کارفرما ، پروانه ها و مجوزها می باشد.اگر قصد ایجاد یک مغازه دارید یا می خواهید کالای خود را با یک اسم خاص بفروشید ، نیاز به پر کردن فرم با نام مستعار در ایالت ودولت محلی خود دارید .

نام قانونی شرکت ، نام صاحب شرکت است. به طور مثال :

  • اگر شما مالک منحصربفرد تجارت خود هستید ، نام قانونی نام کامل شما خواهد بود

  • اگر مالکیت به صورت شراکتی باشد ، نام قانونی در قرارداد مشخص می شود و یا به صورت پیش فرض نام خانوادگی شرکا می باشد

  • نام قانونی نامی است که موسسات و شرکت های با مسئولیت محدود آن را در دولت ایالت خود ثبت می کنند .

نام قانونی تجارت شما در تمامی اسناد دولتی مورد نیاز است به طور مثال در فرمهای مالیاتی ، پروانه ها و مجوزها. اگر بخواهید کالای خود را با نامی متفاوت بفروشید باید فرمی با نام ساختگی در دولت پر کنید .

نام ساختگی یا تجاری نامی است که با نامشخصی شما ،نام شرکا و یا نام ثبت شده برای شرکت با مسئولیت محدود، متفاوت است .

به عنوان مثال اگر شخصی به نام "تام جانسون" که مالک منحصربفرد یک شرکت تهیه غذا در منزل خود است،بخواهد نام تجاری خود را به جای نام قانونی که "تام جانسون" است به"seaside catering" تغییر دهد ، باید نام جدیدی به صورت ساختگی در دولت ثبت کند تا بتواند با آن اسم کار کند . نمایندگی مرتبط دولتی بستگی به محل زندگی او دارد . شما باید نام ساختگی را در دولت ایالت و یا در دفاتر دولتی ثبت کنید ، با این حال در برخی از ایالات شما برای ثبت شرکت احتیاج به ثبت نام ساختگی ندارید.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

درباره ثبت شرکت سامان

موسسه  ثبت شرکت سامان از سال 1378 فعالیت خود را درزمینه خدمات اداری و مشاوره های مالی و صنعتی آغاز نمود .

این موسسه همواره تلاش نموده است تا مشاوری امین برای شرکتها ، موسسات و بنگاههای اقتصادی باشد . از اینکه توانسته ایم به بیش از 8000 سازمان خدمات مشاوره ای ،اداری ، مالی ، صنعتی و مهندسی و تبلیغاتی ارائه کنیم به خود می بالیم .

دریافت گواهینامه های ایزو 9001 در راستای خدمات با کیفیت ،ایزو10002 در راستای پاسخگویی به شکایت مشتری(تکریم ارباب رجوع) و ایزو 10004 در راستای رضایتمندی مشتری از کشور انگلستان موید همین مطلب است.

امید است بتوانیم گامی هر چند کوچک در جهت رشد و اعتلای مجموعه شما و نهایتا ایران عزیزمان برداریم . این موسسه آمادگی خود را جهت انجام کلیه امور ثبتی ، اداری ، مالی ، مهندسی و تبلیغاتی اعلام می دارد .

 

راه های تماس با ثبت شرکت سامان

  • آدرس ایمیل  : این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

  • شماره تماس  :22886078-۰۲۱      22890120-021

  • آدرس :  تهران , خیابان شریعتی , بالاتر از مترو شریعتی  , برج نگین ظفر , طبقه 5 , واحد F شمالی

تمامی حقوق این وب سایت متعلق به ثبت سامان می باشد طراحی شده توسط دارت