جگونه یک تجارت شرکت در ایالات متحده راه اندازی کنیم ( بخش اول)

ثبت شرکت در ایالات متحده :

مقاله ی ذیل خلاصه ای با جزئیات از موانع اداری و قانونی را شامل میشود که یک تاجر و یا یک موسس شرکت برای ثبت شرکت جدید در ایالات متحده ، با آن مواجه است. چهارچوب این مقاله پیرامون روند ثبت شرکت تجاری یا صنعتی با 50 کارمند و سرمایه ی 10 برابر درامد سرانه (جی ان وای) میباشد.

 

1.تعیین پیکربندی قانونی تجارت :

شما باید تجارت خود را به عنوان یک نهاد قانونی سازمان دهی کنید .انتخاب های زیادی وجود دارد که هر کدام شامل ملاحظات مختلف قانونی ،اقتصادی و مالیاتی می باشند. انتخاب پیکربندی صحیح برای تجارت به تعدادی از موارد بستگی دارد ، به طور مثال میزان کنترلی که می خواهید داشته باشید و یا میزان آسیب پذیری دعوی تجارت شما و یا احتیاجات اقتصادی آن. ساختار قانونی که شما انتخاب می کنید ، احتیاجات بعدی را مشخص می کند. شما باید بعد از مشخص کردن ساختار قانونی ، فرم های ثبت شرکت در ایالت خود پر کنید . برخی از ملاحظات در ایالت های مختلف متفاوت است . برخی از موسسات یا شرکت ها باید در دولت مربوط به ایالت ثبت شوند :

  • شرکت با مسئولیت محدود

  • سازمان های غیرانتفاعی

  • شرکت سهامی

اگر به صورت تنها کسب و کاری راه بیندازید احتیاجی به ثبت در سطح ایالتی نمی باشد .در بسیاری از ایالات نام گذاری شرکت باید نام انتخابی موسس باشد که به 3 صورت (دی بی ای) ، نام تجاری و نام ساختگی می باشد .

اولین انتخاب نوع شغل ، دائمی نمیباشد و با پیشرفت شغلی قابل تغییر است . شما میتوانید به صورت تنها یک تجارت را شروع کنید و با پیشرفت آن را به شرکت با مسئولیت محدود(ال ال سی) تغییر دهید .

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

درباره ثبت شرکت سامان

موسسه  ثبت شرکت سامان از سال 1378 فعالیت خود را درزمینه خدمات اداری و مشاوره های مالی و صنعتی آغاز نمود .

این موسسه همواره تلاش نموده است تا مشاوری امین برای شرکتها ، موسسات و بنگاههای اقتصادی باشد . از اینکه توانسته ایم به بیش از 8000 سازمان خدمات مشاوره ای ،اداری ، مالی ، صنعتی و مهندسی و تبلیغاتی ارائه کنیم به خود می بالیم .

دریافت گواهینامه های ایزو 9001 در راستای خدمات با کیفیت ،ایزو10002 در راستای پاسخگویی به شکایت مشتری(تکریم ارباب رجوع) و ایزو 10004 در راستای رضایتمندی مشتری از کشور انگلستان موید همین مطلب است.

امید است بتوانیم گامی هر چند کوچک در جهت رشد و اعتلای مجموعه شما و نهایتا ایران عزیزمان برداریم . این موسسه آمادگی خود را جهت انجام کلیه امور ثبتی ، اداری ، مالی ، مهندسی و تبلیغاتی اعلام می دارد .

 

راه های تماس با ثبت شرکت سامان

  • آدرس ایمیل  : این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

  • شماره تماس  :22886078-۰۲۱      22890120-021

  • آدرس :  تهران , خیابان شریعتی , بالاتر از مترو شریعتی  , برج نگین ظفر , طبقه 5 , واحد F شمالی

تمامی حقوق این وب سایت متعلق به ثبت سامان می باشد طراحی شده توسط دارت