مجامع عمومی در ثبت شرکتهای تعاونی به دو صورت تشکیل می‌گردد :

الف- مجمع عمومی عادی

ب- مجمع عمومی فوق العاده

تبصره 1- کلیه اعضای تعاونی در ثبت شرکت تعاونی می‌توانند در مجامع عمومی حضور یابند و هر عضو حاضر صرف نظر از تعداد سهامی که داراست فقط حق یک رای دارد.

 

تبصره 2- تصمیماتی که در مجامع عمومی با رعایت مقررات اتخاذ می‌گردد برای کلیه اعضاء اعم از حاضر و غایب در ثبت شرکت تعاونی نافذ و معتبر خواهد بود. این تصمیمات به طریقی که برای دعوت مجامع عمومی در این اساسنامه پیش‌بینی شده باید ظرف 15 روز به اطلاع اعضاء و سرمایه گذاران برسد.

تبصره 3- صورتجلسات مجامع به عنوان اسناد تعاونی همواره باید در تعاونی نگهداری شود.

ماده 22- مجمع عمومی عادی حداقل سالی یک بار و حداکثر ظرف 4 ماه پس از پایان سال مالی تعاونی تشکیل می‌شود و در موارد ضروری می‌توان در هر موقع از سال مجمع عمومی عادی را به طور فوق العاده تشکیل داد.

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

درباره ثبت شرکت سامان

موسسه  ثبت شرکت سامان از سال 1378 فعالیت خود را درزمینه خدمات اداری و مشاوره های مالی و صنعتی آغاز نمود .

این موسسه همواره تلاش نموده است تا مشاوری امین برای شرکتها ، موسسات و بنگاههای اقتصادی باشد . از اینکه توانسته ایم به بیش از 8000 سازمان خدمات مشاوره ای ،اداری ، مالی ، صنعتی و مهندسی و تبلیغاتی ارائه کنیم به خود می بالیم .

دریافت گواهینامه های ایزو 9001 در راستای خدمات با کیفیت ،ایزو10002 در راستای پاسخگویی به شکایت مشتری(تکریم ارباب رجوع) و ایزو 10004 در راستای رضایتمندی مشتری از کشور انگلستان موید همین مطلب است.

امید است بتوانیم گامی هر چند کوچک در جهت رشد و اعتلای مجموعه شما و نهایتا ایران عزیزمان برداریم . این موسسه آمادگی خود را جهت انجام کلیه امور ثبتی ، اداری ، مالی ، مهندسی و تبلیغاتی اعلام می دارد .

 

راه های تماس با ثبت شرکت سامان

  • آدرس ایمیل  : این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

  • شماره تماس  :22886078-۰۲۱      22890120-021

  • آدرس :  تهران , خیابان شریعتی , بالاتر از مترو شریعتی  , برج نگین ظفر , طبقه 5 , واحد F شمالی

تمامی حقوق این وب سایت متعلق به ثبت سامان می باشد طراحی شده توسط دارت